PRO EVO 6 BALKAN TEAM

Pes6 CLASSIC TURNIR 2.CLUBS-PRIJAVE REZULTATA

4 posters

Pes6 CLASSIC TURNIR 2.CLUBS-PRIJAVE REZULTATA Empty Pes6 CLASSIC TURNIR 2.CLUBS-PRIJAVE REZULTATA

Post by Pesking Sun Jun 05 2016, 20:21

Pes6 CLASSIC TURNIR 2.CLUBS-PRIJAVE REZULTATA 98888510

1. Strogo je zabranjeno  vrijeđanje,psovanje u fb grupama,nepotrebno komentiranje ,psovanje i spamanje tokom utakmice i ostala ometanja protivnika.
Takoder je zabranjeno postavljanje pitanja Adminu koja su lijepo objasnjena u ovom postu ili u pravilniku prije turnira.
2.Utakmice se prijavljuju na forumu,ekipu rezultat ,kartone i strijelce i kratak opis utakmice(OBAVEZNO).
3. Lag je se prijavljuje blicanjem pauze i izbacivanjem lopte van terena ,nakon toga dogovarate s protivnikom da li ćete nastaviti ili prekidati utakmicu.Rezultat ostaje kakav je bio osim ako se oba igrača ne dogovore drukčije.
4. Cutback je zabranjen u svim natjecanjima!
5. Igrač koji zabije gol na cutback dužan je odmah u sljedećem napadu zabiti autogol i vratiti loptu protivniku.

Weather : FINE
Utakmicu prijavljuje pobjednik ili u slučaju nerješenog po dogovoru.

Igra svako sa svakim 1 utakmicu,prva 4 idu dalje u polufinale 1vs4 2vs3,polufinale 2 utakmice po dogovoru 10 ili 15 minuta.

Back to top Go down

Pes6 CLASSIC TURNIR 2.CLUBS-PRIJAVE REZULTATA Empty Re: Pes6 CLASSIC TURNIR 2.CLUBS-PRIJAVE REZULTATA

Post by Pesking Mon Jun 06 2016, 17:50

SVE JE JASNO I KLUBOVI MOGU POČETI
Pesking
Pesking

Posts : 21

Post by Pesking Mon Jun 06 2016, 18:27

Juventus 96-03 - Manchester 91-99 (4:2) Delpiero 11,27,Boksic 24,31//Cantona 19,63)
Žuti-Stam MAN

Teška utakmica protiv Igora,poveo sam zahvaljujući odličnoj kondiciji Del Piero je zabio prvi dok za 1:1 Cantona
nakon toga Bokšić sam svladava golmana za novo vodstvo Juventusa,do kraja još 2 gola a onda Cantona smanjiva na 4:2 ,do kraja mali pritisak Engleza ali stabilna obrana Juventusa je izdržala.
Sretno dalje Iggy
Pesking
Pesking

Posts : 21

Post by ivanvk22 Mon Jun 06 2016, 19:06

MILAN 89-97 2 2 MANCHESTER UNITED 91-99 (BOBAN 68' BARESI 85' ; HUGHES 35' YORKE 60')

9(7)-10(6)
F: 0 :7
o: 0 : 6
pos: 50:50

Dobra utakmica sa dosta prilika sa obje strane, Poveli su gosti nakon solo prodora Hughesa sa 1:0. U drugom poluvremenu se Rossi poigravao, otrčao u napad, Yorke se namješta, vidi prazan gol i sa 40 metara pogađa, tada se razmišljalo o vađenju Rossija ali ipak je ostao jer u zamjenama nije bilo drugog golmana. Milan je stisnuo i stigao do zasluženog boda, najprije je Boban sa ruba 16 m pogodio u lijevo donji kut Uniteda za 1:2 a onda Baresi u 85.minuti na nabačaj Laudrupa zabija za 2:2. GG i sretno dalje

13(5) 7(3)

Odlična utakmica puna trke,barca je pokusavala probiti obranu Juvea setajuci s jednim agračem bez dodavanja,ali Boksić u 33 nakon odbitka salje loptu u gol,do kraja utakmice Juve je pokusavao zabiti još 1 ali lopta nije htjela u gol.Ostaje skromnih 1:0  valja izdvojiti prljavi start Puyola  za crveni karton.GG
Pesking
Pesking

Posts : 21

Post by Pesking Tue Jun 07 2016, 13:28

Juventus-Lyon 1:1( Essien 34//Trezeguet 90+)
9(7) 9(4)

B.K.
Odlična utakmica gdje je ishod ipak bio realan ,poveo je Lyon golom Esieana glavom nakon kornera,do kraja je Juve trazio taj izjednačujući gol,Nedved je faljivao svasta i lopta nije htjela u gol,sve do 90+ kada Trezeguet se nalazi sam u situaciji nad golmanom Lyona i zabija za veliki bod .GGF
Pesking
Pesking

Posts : 21

Post by Pesking Tue Jun 07 2016, 18:40

Juventus-Liverpool 3:0 (Salas 9//Vieri 36,86)
9(7) 11(3)

Odlična predstava Juventusa poveo sam golom Salasa već u 9 minuti,dok Vieri preciznim udarcem po podu u 36 minuti dize na 2:0,Liverpool je imao sansi ali nije htjelo u gol za 3:0 Vieri u samom finisu.GG
Pesking
Pesking

Posts : 21

Post by Pesking Tue Jun 07 2016, 20:13

Juventus-Milan 3:2 (Salas 33,Dechamps 82,Tudor 88//Van Basten 21 Gullit 36)
10(5) 8(4)
C-Baressi M
Ž-Tassotti M

Velika drama na dvoboju dvije najveće ekipe classica,sastali su se Milan generacija Bastena i Gullita i zlatni juveovi iz  96-03,
od ovog dvoboja se drama i ocekivala,poveo je Milan fantastičnom majstorijom Van Bastena,Salas je izjednačio par minuta kasnije dok Gillit u 36 majstorski topovskim udarcem matira Buffona,to je bilo za 2:1,
došao je finiš tekme i činilo se da će 3 boda na strane gostiju otići ali u 82 Dechamps izjednačuje ,činilo se gotovo a onda u  88 faul na 20 m za Juve ,pucao je Nedved po sredini gola ali udarac je bio jak  i lopta se odbila Igoru Tudoru na glavu koji postiže prvijanec na turniru vrijedan 3 boda.GG
Pesking
Pesking

Posts : 21

Post by jure123 Tue Jun 07 2016, 23:03

Barcelona( 05-06) 4 - 2 Lyon( 99-06)
Strijelci:Barcelona ----> Ronaldinho 9,12,90+, Messi 19) Lyon(Elber 56, Benzema 87)

Post by Flash Wed Jun 08 2016, 17:40

Lyon - Milan 3:3 ( Elber 34, Malouda 81, AG 88 //// Laudrup 40, Gullit 57, Weah 61)