PRO EVO 6 BALKAN TEAM

PES6 CLASSIC TURNIR 1.NACIJE-PRIJAVE REZULTATA

3 posters

PES6 CLASSIC TURNIR 1.NACIJE-PRIJAVE REZULTATA Empty PES6 CLASSIC TURNIR 1.NACIJE-PRIJAVE REZULTATA

Post by Pesking Mon Apr 11 2016, 11:52

PES6 CLASSIC TURNIR 1.NACIJE-PRIJAVE REZULTATA Maxres10

Classic turnir igra se s Shollym Classic patchom,svi koji imaju viška vremena i volje i žele igrati mogu se prijaviti na ovaj frendly turnir,
biti će zapravo 2 turnira CLUBS I NATIONAL,nekakvih posebnih
rokova zasad neće biti a na osnovi broja prijavljenih igrača ćemo formirati skupine i biranja ekipa,sve ekipe u paču će biti slobodne za biranje,
Ovdje vam je link za skinuti CLASSIC PATCH:

Ubacivanje paca je jednostavno,samo prekopirate Dat,EXE I Kitserver tamo gdje vam je instalirana igra ili napravite kopiju cijele igre na drugo mjesto i onda ubacite classic tako da ne poremetite svoj pac koji imate.

1. Strogo je zabranjeno  vrijeđanje,psovanje u fb grupama,nepotrebno komentiranje ,psovanje i spamanje tokom utakmice i ostala ometanja protivnika.
2.Utakmice se prijavljuju na forumu,ekipu rezultat ,kartone i strijelce i kratak opis utakmice(OBAVEZNO).
Postavljanje pitanja na kojem imate lijepo objašnjen odgovor u ovom pravilniku ili na pocetku turnira su takoder zabranjena.
3. Lag je se prijavljuje blicanjem pauze i izbacivanjem lopte van terena ,nakon toga dogovarate s protivnikom da li ćete nastaviti ili prekidati utakmicu.Rezultat ostaje kakav je bio osim ako se oba igrača ne dogovore drukčije.
4. Cutback je zabranjen u svim natjecanjima!
5. Igrač koji zabije gol na cutback dužan je odmah u sljedećem napadu zabiti autogol i vratiti loptu protivniku.

Weather : FINE
Utakmicu prijavljuje pobjednik ili u slučaju nerješenog po dogovoru.

Igra svako sa svakim 1 utakmicu,prva 4 idu dalje u polufinale 1vs4 2vs3,polufinale 2 utakmice po dogovoru 10 ili 15 minuta.

Back to top Go down

PES6 CLASSIC TURNIR 1.NACIJE-PRIJAVE REZULTATA Empty Re: PES6 CLASSIC TURNIR 1.NACIJE-PRIJAVE REZULTATA

Post by Pesking Tue Jun 07 2016, 20:04

Argentina-Nizozemska 3:2 (Burrachaga 16,Caniggia 68,82//Cocu 54,Koeman 61)
6(4) 4(3)
Ž-Rijkard N

Drama na otvaranju nacija sastale su se Argentina 86-90 i Nizozemska 94-98 generacija,Argentinci su poveli preciznim udarcem Burrachage u 16 min,mreze su mirovale do pocetka drugog pol kada Cocu izjednacuje dok par minuta kasnije Koeman preokreće na stranu narancastih,a onda je Argentina stisla i u 68 minuti golom Cannigie izjednačuje dok isti igrač u 82 preokreće na 3:2 za Argentince,velika drama a mali zeleni  se nije vidio jer je bio u jako lošoj formi.
Pesking
Pesking

Posts : 21

Post by Flash Wed Jun 08 2016, 13:03

Francuska - Brazil 6:2 ( Henry x3, Trezeguet, Zidane x2 /// Pele x2)
statsa nema izbacilo nas je
Flash
Flash

Posts : 7

Post by Flash Wed Jun 08 2016, 13:37

Francuska - Argentina 2:1 ( Henry 39, Guivarch 63, Caniggia 90+)

Post by Flash Wed Jun 08 2016, 17:39

Francuska - Nizozemska 2:0 ( Vieira 45+, Wiltord 76)

Post by Pesking Wed Jun 08 2016, 22:53

Argentina -Brazil 2:0 (Bassualdo 6,Burrachaga 36)
11(4) 5(4)
Ž-Lorenzo B

Odlična utakmica,Argentinci su imali veliki presnig u prvom pol i uspjeli doći do 2 gola,Brazil se mučio iznijeti loptu van centra,drugo poluvrijeme slično ali je ostalo bez velikih šansi za brazilce,dobra tekma ,sretno dalje Jure.
Pesking
Pesking

Posts : 21

Post by Flash Thu Jun 09 2016, 12:38

Francuska - Engleska 4:2 ( Pires 17, Henry 35,38, Anelka 57, Owen 18, Beckham 75)